Zamów 50kg na próbę

Informacje o firmie

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej! Nasza hurtownia odzieży używanej powstała w 2007 roku. Zajmujemy się sprzedażą sortowanej i niesortowanej odzieży belgijskiej.

Hurtownia - zdjęcie 1Hurtownia - zdjęcie 2Hurtownia - zdjęcie 3

Współpracujemy z firmą z Belgii, która istnieje na rynku od ponad 30 lat, więc źródło pozyskiwania towaru jest sprawdzone i rzetelne. Gwarantujemy doskonałą i stabilną jakość towaru pochodzącego w całości z największych i najbogatszych miast w Belgii.

Zależy nam na stałej współpracy z klientem, dlatego też zawsze jesteśmy obecni podczas załadunku towaru, zapewniając ciągłość dostaw w równym i dobrym gatunku. Nie prowadzimy własnej sieci sklepów detalicznych. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen i dostawa gratis.

Stali klienci naszej hurtowni odzieży używanej mogą liczyć na indywidualne warunki dokonywania zakupów, w zależności od częstotliwości składania zamówień i wielkości obrotu.

Hurtownia - zdjęcie 4Hurtownia - zdjęcie 5Hurtownia - zdjęcie 6

Współpraca z nami to pewny sukces, przekonaj się sam! Sprawdź nas i nasz towar!

Zakupy u nas to gwarancja wysokiej jakości i 100% zadowolenia.

TRANSPORT

Oferujemy dostawę towaru:

  • Transport własnym samochodem dostawczym do 2000 kg ładowności (za niewielką opłatą dostarczamy towar na terenie całego kraju).
  • Przy zamówieniu większej ilości - TRANSPORT GRATIS.
  • Współpraca z firmą kurierską UPS - przesyłka kurierska pobraniowa (koszt 1,5 zł/kg).